Головна » 2018 » Грудень » 18 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

З метою поглиблення знань учнівської молоді про їх права та обовязки, зазначені в державних документах в Раделицькому НВК відбувся Всеукраїнський тиждень права. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учитель права Заставська І.В. та учні 11 класу розповіли про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, про обов’язки та права учасників освітнього процесу. У школі було оформлено стенд, випущена стіннівка, пройшов конкурс малюнка на тему «Мої права». Також з батьками учнів 11 класу було проведено батьківські збори, на яких була присутня інспектор з ювенальної превенції Оксана Паук. На зборах розглядалися питання виконання батьками та учнями своїх обовязків та відповідальності за їх недотримання. Особлива увага приділялася питанню булінгу та протидії його проявам.

Також учні НВК переглянули та обговорили презентацію «Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьби».

Переглядів: 96 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 5.0/1