Головна » 2015 » Липень » 15 » Випускний у садочку!
12:19
Випускний у садочку!

     У п'ятницю 10 липня 2015 року дитячий садочок Раделицького НВК відпустив своїх маленьких пташенят із затишного гніздечка – вихованців старшої групи «Ромашка». В цей день відлунали в садочку  чарівні, святкові  звуки випускного балу. Закінчились  для  дітей незабутні часи  дошкільного життя: ляльки, зайчики, ведмедики – залишилися на полицях дитячого садочку.

     Для всіх ця подія була радісною і водночас сумною, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. А в батьків серце огортав смуток, адже настав час їхнім малятам прощатися з безтурботним дитинством. Як швидко промайнув час! Ніби вчора своїми ніжками вперше переступили поріг дитячого садочка і крихітними рученятами трималися за матусь і татусів. І ось вже урочиста, яскрава зала, розкішні букети квітів, кольорових кульок, чарівні дівчатка, ніби принцеси в своїх бальних сукнях,і звичайно ж елегантні хлопчики. Їх перший бал у житті  – “Прощання із дитинством” у маленьких сердечках залишиться назавжди.  

     Хвилюючі моменти виступів юних талантів не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожен віршик  випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки проведені у дитсадку, сльози іскрилися в очах батьків, коли діти виконували пісні прощання з дитсадком. Діти зверталися з словами подяки до всіх, хто дбав про їхнє щасливе дошкільне дитинство.  Наприкінці балу директор НВК Крашевський Я. В. вручив майбутнім школярам дипломи випускників дитячого садка, що прибавило гордості в очах дітей. 

       На закінчення свята батьки висловили слова подяки вихователям Грушовській Марії Василівні, Гинді Романії Степанівні, помічнику вихователів Багдай Оксані Іванівні, а також іншим працівникам садочку,  за те, чого вони навчили їхніх діток, за увагу до них, за терпіння, за те що давали їм своє тепло і вклали в них свою душу.

     І нехай роки, проведені цими дітьми у дошкільному навчальному закладі стануть хорошим стартом для їхнього навчання в школі, а це стане запорукою подальших успіхів на навчальній ниві.

Переглядів: 417 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0