Головна » 2019 » Травень » 22 » «Весняна казка для мами» в Раделицькому НВК
«Весняна казка для мами» в Раделицькому НВК

День матері – це тепле свято родом з дитинства. Виніжене  колисковою, одягнене в першу крихітну вишиванку, причепурене маминим садом навесні, білим і веселим, а восени – сумним, як подих опалого листя. У це світле свято в Раделицькому НВК відбулося урочисте дійство «Весняна казка для мами», яке підготували вихованці ДНЗ та учні 5-10 класів. Матерів привітали директор НВК Крашевський Я. В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Михайліків Л. С. Вони зазначили, що найвище покликання жінки – бути матір’ю, а найбільший обов’язок дітей – дарувати своїм найріднішим якомога більше приємних хвилин, не забувати дякувати за їхню ласку й доброту, за найцінніший дар – життя.

Діти також із трепетом декламували вірші, співали пісні про Берегиню роду людського – Матір, розігрували сценки.

Пам’ятаймо, що життя спливає дуже швидко, заплітаючи у коси наших матерів сріблястий серпанок, на згадку про недоспані ночі та дні, сповнені повсякденних турбот. Так, часу нам не зупинити, тому не шкодуймо тепла і любові для своїх матерів, адже ласкаве слово і щира увага здатні творити чудеса!

Переглядів: 20 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0