Головна » 2015 » Січень » 27 » У святий Різдвяний вечір...
12:39
У святий Різдвяний вечір...

       З нагоди закінчення циклу новорічних свят учнями 5 та 8 класів Раделицького НВК під керівництвом класних керівників І. Б. Хар та І. І. Ривка було проведене святвечірнє дійство «У святий Різдвяний вечір»…

      У ньому був відтворений дух часів народження Ісуса Христа, в якому брали участь різдвяні персонажі, що прийшли на світло Вефлеємської зорі. Це Ангели, Пастушки, Царі, Козак із-за Дніпра, Галичанка, веселий жид, злий Ірод з воїнами і багато інших.

      Дійство супроводжувалося різдвяними піснями і веселими колядками. Юні виконавці дуже влучно відобразили вертепні події 2000-чної давнини. Вони щиро молилися і весело колядували, прославляючи новонародженого Ісуса. А на закінчення програми всі разом заспівали пісню «Україна колядує» Ірини Федишин.

      Запрошені на дійство батьки, вчителі і учні школи щиро подякували учням за змістовний виступ. А заступник директора Л. С. Михайліків привітала всіх з різдвяними святами і побажала присутнім міцного здоров’я, миру, успіхів у навчанні і Божої ласки для України. 

Переглядів: 199 | Додав: rivko | Рейтинг: 0.0/0