Головна » 2014 » Грудень » 28 » Свято Миколая!
Свято Миколая!

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Особливо чекали свята Миколая. Діти намагалися бути чемними і слухняними, боялися, щоб Миколай не оминув їхньої хати.

У Раделицькому НВК відбулося загальношкільне свято Миколая, яке підготували та провели учні 1-4 класів та вихованці дитячого садочка. Дійство проходило в актовому залі НВК. Глядачами були учні, батьки та жителі села. Під час свята маленькі актори продемонстрували своє вміння декламувати вірші та співати. Незабутнє враження справили сценки за участю Святого Миколая. У цей день в учнівському колективі панував особливий настрій.

Діти продемонстрували, що вони дійсно гідні нагороди. А небесні посланці подарували учням віру у диво. Адже завдяки підтримці спонсорів с.Раделичі всі отримали смачні подарунки.

Переглядів: 258 | Додав: rivko | Рейтинг: 5.0/1