Головна » 2019 » Квітень » 2 » Пізнаємо Львів
Пізнаємо Львів

Цікаву та пізнавальну поїздку здійснили учні Раделицького НВК до міста Лева. Діти відвідали театр-студію естрадних мініатюр «І люди і ляльки», де переглянули виставу «Мій золотий синочок», поспілкувалися з молодими акторами.

Оглянули експозицію та прослухали цікаву екскурсію у музеї однієї книжки – першому галицькому альманаху – «Русалка Дністрова». Ознайомилися з літературною, дослідницькою та видавничою діяльністю членів «Руської трійці».

Також учні відвідали перший на Заході України науково-розважальний інтерактивний музей «Еврика». Діти ознайомилися з унікальними експонатами зі світу науки, із задоволенням проводили цікаві експерименти та незвичайні досліди.

Такі екскурсії є позитивними з погляду інтелектуального розвитку дитини. Тому організатори поїздки не зупинятимуться на цьому і надалі будуть сприяти збагаченню школярів про свій рідний край.

Переглядів: 59 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0