Головна » 2014 » Вересень » 30 » Міжнародний день миру
15:18
Міжнародний день миру

        З нагоди відзначення Міжнародного дня миру в Раделицькому НВК було проведено загальношкільну лінійку «Мир на землі – це затишок і тиша, це сміх дитячий і душі політ!» Підготувала її класний керівник Горуцька Г. Й. зі своїми вихованцями, учнями 6 класу. Шестикласники говорили про те, що дуже добре жити всім там, де є доброта і любов, взаєморозуміння і терпимість, де лине пісня і жарти, квітне радість і щастя. У такій атмосфері не тільки добре спілкуватись, розповідати і слухати про все на світі, а приємно просто мовчати. Та найбільше у світі щастя – це мир на землі, коли на ній розцвітають квіти, а люди живуть спокійно, земля не здригається від вибухів, а діти вчаться здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим.

       На жаль,  для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя – казкова мрія. Багато дітей страждають, живучи в атмосфері нестабільності та страху. Проблема миру сьогодні, як ніколи, є актуальною і для нашої держави.

      Двадцять п’ять років тому, саме заради тих, хто потребує мирного неба над головою, Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру днем загального припинення вогню і відмови від насильства. Такий день покликаний змусити людей не тільки замислитися про мир, але й зробити щось заради нього.

      Це свято є особливим. Учні Раделицького НВК приєдналися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир.» Усі були одностайними в тому, що мир починається з дружби. Не воювати треба, а дружити-дружити країнами, містами, сім’ями. І наша шкільна сім’я повинна жити під сонцем миру і дружби, бо «людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя» (Ф. Рабле).

Переглядів: 214 | Додав: rivko | Рейтинг: 0.0/0