Головна » 2014 » Вересень » 30 » Квітковий вернісаж
14:52
Квітковий вернісаж

        У п’ятницю, 19. 09., у Раделицькому НВК вже з самого ранку відчувалася особлива атмосфера. Усіх об’єднав справжній парад квітів – «Квітковий вернісаж». Цьогоріч він проходив під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Увагу учнів і вчителів НВК привертали слова Н. Красоткіної:

        Вони, як усмішка привітна, як дотик сонечка, як казка, червона, жовта чи блакитна. І в кожній з них тепло і ласка, любов і ніжність струменіє, чарівність, неповторне диво. І кожна квітка серце гріє, щоб на землі жилось щасливо.

        Незважаючи на нові виклики, що постали перед країною, відчувався оптимізм учнів у кожній представленій на огляд композиції. Особливої уваги заслужили колективні роботи учнів 10 класу ( кл. кер. Савка Н. І.): «Ми вірим: сонце миру не погасне», «І буде жити Україна, країна щастя і добра», «Ми з тобою, наш палаючий Донбасе». Учні 9 класу (кл. кер. Гринців М. Ф.) свої композиції присвятили Небесній сотні («Не плач, мамо, я повернусь весною») та героям, які загинули на Сході України під час АТО («Герої не вмирають»). Семикласники (кл. кер. Ривко І. І.) були переконливими під час захисту композиції «Ми – діти планети Земля – живемо для миру, щастя й добра». «Україна – єдина країна», - стверджували учні 2 класу (кл. кер. Капелющак С. С.), «Любіть Україну», - закликали третьокласники (Гірник Л. С.). «Кольорові сни» про щасливе майбутнє нашої держави бачить Савка Тарас, учень 4 класу, а першокласники, захищаючи композицію «Миром і славою заквітчана Україна», із захопленням розповідали про те, чому обрали таке розмаїття квітів.

        Свято завершилося, але у кожного в серці залишилося переконання у тому, що майбутнє України – це мирне небо, лагідне сонечко та барвисті квіти. Справді, краса врятує світ, а значить, - Україну.

Переглядів: 463 | Додав: rivko | Рейтинг: 0.0/0