Головна » 2019 » Вересень » 24 » Конкурс квіткових композицій "Квітковий вернісаж"
Конкурс квіткових композицій "Квітковий вернісаж"

Конкурс квіткових композицій «Квітковий вернісаж» днями відбувся у Раделицькому НВК. Активну участь у ньому прийняли всі учні. Діти творчо підібрали елементи до кожної композиції, вклали ідейний зміст, дали оригінальні назви своїм роботам. Кожна композиція надихала та дивувала глядача. Журі конкурсу визначило найцікавіші та найоригінальніші ідеї учнів. Так у номінації «Флористика» особливої уваги заслуговують роботи «Згадка про літо» (уч. 10 класу Козак Оксани), «Осіннє сонце» (уч. 4 класу Андрійчика Давида), «Осіння королева» (уч. 4 класу Пендрак Наталії), «Квіткова веселка» (уч. 3 класу Андрійчик Вікторії), «Квітковий сад» (уч. 4 класу Вірт Аліни), «Трояндове сонечко» (уч. 1 класу Андрійчик Оксани). «Він - квітка неба, хай живе собі» (уч. 2 класу Савки Діани). У номінації «Дари осені» найкращими виявилися роботи «Чарівний кавун» (уч. 3 класу Ривко Анни), «Квітуча лялька» (уч. 4 класу Капій Наталії), «Осінні барви» (уч. 4 класу Козереми Вікторії і Дудич Марії).

Конкурс ще раз підтвердив, що діти вміють бачити і створювати прекрасне і неповторне.

Переглядів: 13 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0