Головна » 2018 » Лютий » 22 » Година-реквієм «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас».
Година-реквієм «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас».

18 – 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у Києві відбулася одна з найбільш трагічних подій в історії незалежності України. Відбувся розстріл активістів Революції Гідності. Загинули справжні патріоти, які вийшли на Майдан не заради слави, а заради кращого майбутнього України. В один день тисячі мирних людей стали солдатами свого народу. Кров цих мучеників хай буде вироком для злочинної влади. Небесна сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців. Щоб згадати той непростий час у житті України, віддати шану загиблим у Раделицькому НВК було організовано перегляд та обговорення відеофільму «Майдан». Відбулася виставка плакатів «Майдан. Україна. Шлях до свободи.», проведено патріотичні години під гаслом «Вічна слава безсмертно хоробрим». Фінальним акордом стала літературна година-реквієм «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас», яку підготували учні 7 класу під керівництвом вчителя Добушовської О.М..

Безсмертні душі вбитих і замордованих відійшли в небеса, але вони вічно житимуть у народній памяті. Хай палають свічки загиблих героїв Небесної сотні у наших серцях.

Переглядів: 281 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0