Головна » 2018 » Листопад » 27 » День пам'яті жертв Голодомору.
День пам'яті жертв Голодомору.

Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Одна з найстрашніших сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. З метою поглиблення знань дітей про трагічні події 1932 – 1933 років, вшанування пам’яті невинних жертв, аналізу причин та наслідків Голодомору у Раделицькому НВК було проведено ряд заходів. У всіх класах було проведено цикл виховних годин «Колос правди», відбулися акції «Незабудки пам’яті» та «Запали скорботну свічку». Учні 8 – 11 класів переглянули та обговорили документальний фільм «Гіркі сторінки нашої історії». Також учні здійснили віртуальну екскурсію київським музеєм Голодомору.

Переглядів: 69 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0