Головна » 2019 » Квітень » 10 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

9 квітня в Раделицькому НВК відбувся показовий День цивільного захисту. Метою проведення такого заходу є практична перевірка здатності працівників НВК та учнів грамотно й чітко діяти в надзвичайних ситуаціях з метою захисту свого здоровя та життя в надзвичайних ситуаціях.

Об’єктові тренування почалися із сигналу-сповіщення та організованого виходу усіх учасників навчально-виховного процесу поза межі приміщення НВК. Старости класів доповіли про кількісний склад. Заступник директора з навчально-виховної роботи Михайліків Л.С. наголосила на важливості у наш складний час таких навчальних тренувань.

Класні керівники провели єдину виховну годину «Дії населення в умовах ЦЗ». Вихованці ДНЗ та учні 1 – 4 класів переглянули та обговорили фільми

«Знати, щоб вижити» та «Уроки тітоньки Сови. ЦЗ». А учні 6 – 11 класів взяли участь у квесті «Цивільний захист – це не жарти». Школярі продемонстрували вміння діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами індивідуального захисту, надання першої медичної допомоги.

Основні завдання Дня ЦЗ і обєктового тренування учні та працівники школи виконали.

Переглядів: 49 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0