Головна » 2019 » Лютий » 7 » День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету!"
День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету!"

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету!”. Щороку цей день проводиться з метою привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати вчителям та батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі, та як захиститись від цих ризиків.

В Україні цей день є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Адже проблема безпеки дітей в Інтернеті на сьогоднішній день постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Тому з нагоди цього дня учні Раделицького НВК долучилися до проведення ряду заходів. 4 лютого з учнями 2-4 класів було проведено годину спілкування «Безпека дитини в Інтернеті», а з учнями 5-7 класів - тренінг на тему «Я вмію безпечно користуватися Інтернетом». 5 лютого з учнями 8-11 класів було проведено урок «Інтимне селфі в Інтернеті - жарт чи ризик?» на тему безпеки підлітків від сексуальних ризиків в мережі Інтернет.

День безпечного Інтернету – це чудова можливість позитивних змін та підвищення освіченості з питань онлайн-безпеки, це час залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Переглядів: 75 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0