Головна » 2019 » Лютий » 26 » Цикл уроків пам’яті «Майдан: більше ніж життя і смерть»
Цикл уроків пам’яті «Майдан: більше ніж життя і смерть»

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та формуванню у молодого покоління українців феномену Майдану, як свідчення жертовності заради поваги до людської гідності у Раделицькому НВК відбувся цикл уроків пам’яті «Майдан: більше ніж життя і смерть». Діти згадували сотню співвітчизників, убитих під час мирних протестів, декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті, говорили про події, які відбувалися на Майдані. Учні переглядали відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, вшанували героїв хвилиною мовчання.
      Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними.

Переглядів: 76 | Додав: bavut1987 | Рейтинг: 0.0/0