Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 »

       Цікаву та захоплюючу поїздку до древнього Львова здійснили учні Раделицького НВК на осінніх канікулах. Діти відвідали музей зброї «Арсенал», де побачили різноманітні види старовинної вогнепальної, холодної, метальної зброї, зразки захисного спорядження з більш ніж 30 країн світу, а також голограми старовинних орденів. Завітали до галереї українського військового однострою, де ознайомилися з одностроями  українських військовиків від початку ХХ століття. Також ознайомилися з експозицією одного із найстаріших університетських музеїв Європи – зоологічного музею  Львівського національного університету ім. Івана Франка, де переглянули експонати, які презентують тваринний світ усіх континентів та акваторій земної кулі. На завершення екскурсії діти погуляли Стрийським парком та від ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: bavut1987 | Дата: 04.11.2018

    У Раделицькому НВК відбувся шкільний етап дитячо-юнацького конкурсу-фестивалю «Сурми звитяги».

     Учні виносили на суд глядачів свій погляд, свої переживання щодо останніх подій. Вражало те, наскільки юні, а навіть наймолодші учасники, глибоко розуміють українське патріотичне мистецтво та з яким натхненням і майстерністю відтворюють його на сцені. Особливої уваги заслуговували виступи учнів 3 класу (пісня « Україна матінка моя»), 8 класу (пісня «Сам собі країна»), 5 класу (пісня «Перлина Україна»), 9 класу (гімн «Зродились ми Великої години»). ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: bavut1987 | Дата: 19.10.2018

       У переддень свята Дня захисника України у Раделицькому НВК пройшов урок мужності «Від козаків до воїнів АТО», на який був запрошений учасник АТО Герман Марян Миколайович. Затамувавши подих, учні слухали розповідь про те, що йому довелося побачити й пережити, захищаючи нашу країну. Із тремтінням у голосі згадував своїх побратимів.    

      Учні розповідали про участь у благодійних акціях на підтримку воїнів АТО, і по закінченні уроку ще довго не від ... Читати далі »

Переглядів: 138 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

   У день свого професійного свята вчителі Раделицького НВК відвідали Національний академічний український драматичний театр ім.. Марії Заньковецької, де переглянули виставу «Останній гречкосій» за постановкою Ореста Огородника. Освітян глибоко вразила гра народних артистів України Петра Бенюка, Януша Юхницького, Дарії Зелізної, Василя Коржука.

     Спонукала до роздумів тема вистави – формування національної свідомості та ідентичності кожного з нас. Пєса О.Огородника про те, що ми робим ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

  Уже традицією стало проведення на свято вчителя дня учнівського самоврядування в Раделицькому НВК. Із самого ранку учні вітали вчителів кульками та букетами з осіннього листя. Члени Шкільної Республіки спробували себе у ролі педагогів, відчули, наскільки непростою є вчительська праця. Учні 11 класу та члени учнівського самоврядування підготували свято «Учителю! Ваше слово – мудрість України».

Переглядів: 102 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

       Сьогодні суспільство ставить високі вимоги щодо морального та духовного виховання молоді. Особливу увагу потрібно звертати на виховання у молодого покоління національної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю, свого народу. Саме з цією метою учні Раделицького НВК здійснили поїздку до м. Львів, де відвідали музей Михайла Грушевського та музей Івана Франка. Діти ознайомилися з цікавими експозиціями музею, із захопленням прослухали розповіді екскурсоводів про життя та наукову та творчу працю геніїв.

  ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

     Всесвітній день захисту тварин – це свято, яке допомагає обєднати зусилля усіх хто дбає про домашніх та бездомних тварин.

       Цьому дню було приурочено проведення конференції «Дбати про тварин – наш обовязок», яка відбулася у Раделицькому НВК. Учні розповідали про тварин, їх роль у житті людини. Підготували розповіді про своїх домашніх улюбленців. Переглянули ... Читати далі »

Переглядів: 118 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

     Традиційно  з 10  по 23 вересня у Раделицькому НВК пройшов Олімпійський тиждень . Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. Вчителем фізичної культури  було організовано різноманітні конкурси і змагання. Зокрема турнір з футболу серед учнів 5-9 класів, волейболу 9-11 класів. Учні 5-7 класів позмагались у  естафеті «Веселі олімпійці».

... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.09.2018

    21 вересня у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний день миру. Для декого мир – повсякденна реальність. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі – це лише мрія. Для України святкування Дня миру актуальне як ніколи.

   У Раделицькому НВК відбувся конкурс малюнка на асфальті «Мир на землі – це затишок і тиша».  На шкільному майданчику зявилися народні символи, наша планета, символ миру – голуб, державна символіка. Учні намагалися донести всім, що ми за мир у всьому світі. Такі акції позитивно впливають на формування ... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.09.2018

    Вже традицією стало проведення конкурсу-виставки «Квітковий вернісаж» у Раделицькому НВК. Учні з любов’ю і ніжністю створювали свої шедеври з  квітів, осіннього листя, овочів. Для цього знадобилось чимало фантазії, вміння, творчого підходу. Найактивнішими учасниками виставки стали учні початкових класів. Особливої уваги заслуговують роботи Стефанишин О. (1кл.), Сікірської А.(1кл.), Козереми В.(3кл.), Пікулик А. (3кл.), Дудич Т. (4 кл.), Шиян О (4кл.), Коляди А. (2кл.), Шиян В.(6 кл.), Данилів В. (5кл.), Лялюк А. (5кл.), Струк А. (9кл.).

   Усі роботи відзначилися цікавою технікою виконан ... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.09.2018