Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 »

  Школа – мікромодель майбутнього суспільства, тому одним з найважливіших принципів виховання є забезпечення активної позиції учнів у житті та колективній діяльності.

    Вже традицією стало у Раделицькому НВК проведення ділової гри «Вибори», де учнівський та педагогічний колектив шляхом голосування обирає учнівський парламент. Днями така гра була проведена у НВК. Важливим результатом проведення гри є отримання навиків участі у виборчому процесі, а також переконує молодих людей у тому, що брати участь у виборах – це їх обов ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: bavut1987 | Дата: 19.09.2018

      25 червня вчителі Раделицького НВК здійснили цікаву поїздку у Карпати. Спочатку освітяни відвідали Яремче – перлину Карпат з дивовижними пейзажами. На в’їзді у містечко вони побували у церкві Святого пророка Іллі. Потім відвідали знаменитий водоспад Пробій і сувенірний ринок, де змогли помилуватись швидкою течією гірської річки Прут та придбати на згадку вироби найкращих гуцульських майстрів, а також побачити як у цьому невеликому містечку чудово поєднується чарівна природа і справжній гуцульський колорит. Після Яремче вчителі побували у Буковелі. Там вони здійснили оглядову екскурсію на підйомнику, прогулянку біля озера Молодості – перлини літнього Буковелю. Відпочинок у Яремче і Буковелі залишив для всіх незабутні приємні враження.

... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.06.2018

         Цікаво і змістовно проходять канікули у Раделицькому НВК. Днями учні відвідали Львівський ляльковий театр, де переглянули виставу «Пригоди лиса Микити». Усіх вразила чудова гра акторів. Діти могли ближче познайомитись із ляльковими персонажами. Також учні відвідали Високий Замок, музей національно-визвольної боротьби та Шевченківський гай.

 

... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: bavut1987 | Дата: 17.06.2018

        25 травня учителі Раделицького НВК на чолі з директором Я.В. Крашевським здійснили цікаву та захоплюючу поїздку до міста Лева. Освітяни відвідали найкрасивішу необарокову будівлю часів Австро-Угорщини – будинок Вчених. Послухали цікаву екскурсію, яку провів заступник директора, оглянули аристократичні зали, де вишукана елегантність інтер’єрів поєднана з унікальною за сміливістю конструкцією майстерно різьбленої сходової галереї. Після  екскурсії гуляли затишними вулицями старого та вічно молодого міста. А на завершення відвідали Львівську Національну оперу, де переглянули музичну феєрію Євгена Станковича «Коли цвіте папороть».

... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: bavut1987 | Дата: 01.06.2018

    Урочисто і радісно пролунав останній дзвоник у Раделицькому НВК. Розпочалося свято молебнем до Пречистої Діви, який відслужив о. Володимир Спас у місцевому храмі. Після цього учні, учителі, батьки та гості свята зібралися на шкільному подвірї на урочисту лінійку.  Директор НВК Я.В. Крашевський привітав учнів та вчителів зі святом, нагородив похвальними листами та грамотами за високі результати у шкільних та районних конкурсах та олімпіадах. Випускники та батьки виступили зі словами вдячності вчителям та школі. На завершення святковий дзвоник сповістив про завершення навчання та покликав усіх на останній урок.

Переглядів: 76 | Додав: bavut1987 | Дата: 01.06.2018

      Вишивка, як витвір мистецтва – завжди вічна, безсмертна, глибоко вражаюча. Український народ здавна займався вишивкою, що виникла з любові до рідної землі і батьківської оселі.

    Тому з нагоди цього величавого свята у Раделицькому НВК відбувся виховний захід Над світом українська вишивка цвіте.” Учні 8 класу під керівництвом І.Б. Хар мистецьки пред ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: bavut1987 | Дата: 23.05.2018

        Квітує травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними розливами. У небесній блакиті  дзвенить пташиний спів, травами і квітами замаїлася земля, а теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері. У цей погожий весняний недільний день у Раделицькому НВК відбулося свято «Матері низько вклонюсь». Відкрив захід директор НВК Крашевський Я. В. Він привітав усіх матерів зі святом, розповів про здобутки та проблеми НВК, ознайомив із концепцією нової школи.

        Після виступу директора, матерів вітали учні. Зі сцени звучали зворушливі вірші, душевні пісні про найріднішу людину для кожного з нас.

... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: bavut1987 | Дата: 17.05.2018

     30 квітня 2018 року з 17:00 до 21: год. У місті Львові в сквері між вулицями Підвальна та Винниченка (парк «На Валах») біля пам’ятника В’ячиславу Чорноволу відбудеться урочиста презентація з нагоди прибуття найголовніших футбольних клубних трофеїв Європи – кубків Ліги чемпіонів УЄФА.
         Просимо Вас організувати участь дитячих, спортивних, творчих колективів, ветеранів футболу та інших бажаючих в участі презентації.

Переглядів: 95 | Додав: shradel | Дата: 27.04.2018

   На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» учні 6-10 класів Раделицького НВК 17 квітня 2018 року відвідали експозиції у Музеї визвольної боротьби та Арсеналі в місті Львові. Це - унікальні музеї, яким немає аналогів на території України. Діти дізналися дуже багато цікавого  про історію становлення України як держави, адже  експозиція Музею визвольної боротьби у хронологічній послідовності розкриває основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу, і охо ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: bavut1987 | Дата: 19.04.2018

    Згідно зі статтею 3 Конституції України життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов'язані з природними катаклізмами, аваріями й катастрофами.

     Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: bavut1987 | Дата: 19.04.2018