Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 »

     У переддень Нового року учні 3 класу Раделицького НВК показали глядачам святкову виставу «Новорічні пригоди Діда Мороза». Маленькі артисти шукали Снігуроньку у підводному царстві, побували в космосі, відвідали жителів сходу і агентство НОС. Діти співали новорічні пісні, вітали всіх присутніх з Новим роком.

   ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: bavut1987 | Дата: 02.01.2019

  Кожного року дорослі та діти з нетерпінням чекають казкової ночі, у яку на землю сходить святий Миколай, щоби всі знову повірили в диво.

  За традицією небесний чарівник завітав і до учнів Раделицького НВК. Святкову програму для Миколая та гостей підготували вихованці ДНЗ.

  Учні 5 класу запросили на казкове дійство «Пригоди Миколая& ... Читати далі »

Переглядів: 139 | Додав: bavut1987 | Дата: 21.12.2018

На виконання листа ДОН ЛОДА у Раделицькому НВК оновлено куток національно-патріотичного виховання «Герої України, які залишилися в строю». Мета такого заходу – не забувати про героїв, розуміння їхнього подвигу, та того, що завдяки їхній мужності та відвазі ми живемо на своїй землі, маємо мирне небо над головою, та мир і спокій в наших оселях.

  ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: bavut1987 | Дата: 21.12.2018

    З метою поглиблення знань учнівської молоді про їх права та обовязки, зазначені в державних документах в Раделицькому НВК відбувся Всеукраїнський тиждень права. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учитель права Заставська І.В. та учні 11 класу розповіли про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, про обов’язки та права учасників освітнього процесу. У школі було оформлено стенд, випущена стіннівка, пройшов конкурс малюнка на тему «Мої права». Також з батьками учнів 11 класу було проведено батьківські збори, на яких була присутня інспектор з ювенальної превенції Оксана Паук. На зборах розглядалися питання виконання батьками та учнями ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: bavut1987 | Дата: 18.12.2018

З метою  виховання національного світогляду учнівської молоді, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку у Раделицькому НВК пройшов шкільний етап конкурсів «Український сувенір» та «Новорічно-Різдвяна композиція». У виставці-конкурсі взяли участь учні 1 – 11 класів. На розсуд глядачів та журі були представлені роботи з дерева, соломи, ниток, тканини, паперу, бісеру. Особливої уваги заслуговують роботи Козак О., Струк А. (9кл.), Шиян О., Радецької Х., Стадника О. (4кл.), Бавута М., Вірт А. (3кл.), Бавута Т. (2кл.), Луціва О., Данилів А. (1кл.).

... Читати далі »

Переглядів: 154 | Додав: bavut1987 | Дата: 14.12.2018

     Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до цієї проблеми, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати  про важливість її вчасної діагностики.

    У Раделицькому НВК було проведено цикл уроків «СНІД та сьогодення», відбувся конкурс плакатів «СНІД – підступний ворог». Також учні старших класів підготували презентацію «СНІД: як вберегтися від проблеми».

... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: bavut1987 | Дата: 14.12.2018

   Світ навколо нас швидко змінюється, лише знання залишаються назавжди. Вони допомагають творчо мислити, самовдосконалюватися.

      У Раделицькому НВК відбувся географічний квест – вікторина, який організували учасники географічного гуртка «Едельвейс». У квесті брали участь учні 6 – 11 класів. Разом з учителем географії І.Б. Хар діти уявно подорожували країнами світу, давали відповіді на цікаві бліц запитання, шукали географічні обєкти за д ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: bavut1987 | Дата: 03.12.2018

        Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Одна з найстрашніших сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. З метою поглиблення знань дітей про трагічні події 1932 – 1933 років, вшанування пам’яті невинних жертв, аналізу причин та наслідків Голодомору у Раделицькому НВК було проведено ряд заходів. У всіх класах було проведено цикл виховних годин «Колос правди», відбулися акції «Незабудки пам’яті» та «Запали скорботну свічку». Учні 8 – 11 класів переглянули та обговорили документальний фільм «Гіркі сторінки нашої історії». Також учні здійснили віртуальну екскурсію київським музеєм Голодомору.

... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: bavut1987 | Дата: 27.11.2018

     У день української мови та писемності учителі та учні Раделицького НВК приєдналися до національного флешмобу «Пишемо разом». Освітяни та діти взяли участь у написанні радіодиктанту, де мали змогу перевірити свої знання.

     Також відбувся флешмоб «Мова калинова у серці кожного з нас». Діти розповідали цікаві факти про українську мову, про значення рідної мови у житті кожного з нас.

... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: bavut1987 | Дата: 13.11.2018

    З нагоди 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки учні Раделицького НВК підготували літературно-історичний захід «Листопадовий Чин у серці народу». Діти розповіли про складний шлях українців до творення власної держави, про видатні історичні постаті, які доклали багато зусиль, щоб ЗУНР була створена, а також підготували презентацію «ЗУНР – перший пагінець державності України».

   Зі сцени звучали пісні та вірші про ці доленосні події для українського народу. Учні закликали всіх присутніх завжди п ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: bavut1987 | Дата: 13.11.2018