Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »

      Український народ щороку вшановує память молодих бійців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.  У Раделицькому НВК було проведено цикл патріотичних бесід «За мирний світ під Крутами стояла Україна молода».  Учні та вчи ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: bavut1987 | Дата: 30.01.2019

      З метою поглиблення знань про Акт злуки 22 січня 1919 року та значення цієї події для України в Раделицькому НВК була проведена учнівська конференція «Соборність – це єдність і слава». Учні виступили з доповідями «Історія української державності», «Політична діяльність лідерів УНР та ЗУНР». Діти висловили свої думки щодо здійснення мрії українського народу про Незалежну, Соборну державу, про майбутнє України, яке розбудовувати молодому поколінню. Також у НВК було проведено цикл бесід «Для усіх одна єдина – Соборна Україна».

  ... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: bavut1987 | Дата: 23.01.2019

      З нагоди 110 річниці від дня народження українського політичного діяча, одного з ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху ХХ століття, голови Проводу ОУН (б) Степана Бандери учні 10 і 11 класів Раделицького НВК підготували конференцію «Наша земля – наші герої. Степан Бандера.» Діти розповідали про життєвий і політичний шлях провідника, його величезний внесок у становлення нашої державності. Підготували цікаву презентацію про дитячі та юнацькі роки, його участь у Пласті. Переглянули документальний фільм «Герої України. Степан Бандера.», послухали живий голос Степана Бандери.

... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: bavut1987 | Дата: 02.01.2019

     У переддень Нового року учні 3 класу Раделицького НВК показали глядачам святкову виставу «Новорічні пригоди Діда Мороза». Маленькі артисти шукали Снігуроньку у підводному царстві, побували в космосі, відвідали жителів сходу і агентство НОС. Діти співали новорічні пісні, вітали всіх присутніх з Новим роком.

   ... Читати далі »

Переглядів: 92 | Додав: bavut1987 | Дата: 02.01.2019

  Кожного року дорослі та діти з нетерпінням чекають казкової ночі, у яку на землю сходить святий Миколай, щоби всі знову повірили в диво.

  За традицією небесний чарівник завітав і до учнів Раделицького НВК. Святкову програму для Миколая та гостей підготували вихованці ДНЗ.

  Учні 5 класу запросили на казкове дійство «Пригоди Миколая& ... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: bavut1987 | Дата: 21.12.2018

На виконання листа ДОН ЛОДА у Раделицькому НВК оновлено куток національно-патріотичного виховання «Герої України, які залишилися в строю». Мета такого заходу – не забувати про героїв, розуміння їхнього подвигу, та того, що завдяки їхній мужності та відвазі ми живемо на своїй землі, маємо мирне небо над головою, та мир і спокій в наших оселях.

  ... Читати далі »

Переглядів: 97 | Додав: bavut1987 | Дата: 21.12.2018

    З метою поглиблення знань учнівської молоді про їх права та обовязки, зазначені в державних документах в Раделицькому НВК відбувся Всеукраїнський тиждень права. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учитель права Заставська І.В. та учні 11 класу розповіли про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, про обов’язки та права учасників освітнього процесу. У школі було оформлено стенд, випущена стіннівка, пройшов конкурс малюнка на тему «Мої права». Також з батьками учнів 11 класу було проведено батьківські збори, на яких була присутня інспектор з ювенальної превенції Оксана Паук. На зборах розглядалися питання виконання батьками та учнями ... Читати далі »

Переглядів: 117 | Додав: bavut1987 | Дата: 18.12.2018

З метою  виховання національного світогляду учнівської молоді, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку у Раделицькому НВК пройшов шкільний етап конкурсів «Український сувенір» та «Новорічно-Різдвяна композиція». У виставці-конкурсі взяли участь учні 1 – 11 класів. На розсуд глядачів та журі були представлені роботи з дерева, соломи, ниток, тканини, паперу, бісеру. Особливої уваги заслуговують роботи Козак О., Струк А. (9кл.), Шиян О., Радецької Х., Стадника О. (4кл.), Бавута М., Вірт А. (3кл.), Бавута Т. (2кл.), Луціва О., Данилів А. (1кл.).

... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: bavut1987 | Дата: 14.12.2018

     Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до цієї проблеми, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати  про важливість її вчасної діагностики.

    У Раделицькому НВК було проведено цикл уроків «СНІД та сьогодення», відбувся конкурс плакатів «СНІД – підступний ворог». Також учні старших класів підготували презентацію «СНІД: як вберегтися від проблеми».

... Читати далі »

Переглядів: 97 | Додав: bavut1987 | Дата: 14.12.2018

   Світ навколо нас швидко змінюється, лише знання залишаються назавжди. Вони допомагають творчо мислити, самовдосконалюватися.

      У Раделицькому НВК відбувся географічний квест – вікторина, який організували учасники географічного гуртка «Едельвейс». У квесті брали участь учні 6 – 11 класів. Разом з учителем географії І.Б. Хар діти уявно подорожували країнами світу, давали відповіді на цікаві бліц запитання, шукали географічні обєкти за д ... Читати далі »

Переглядів: 99 | Додав: bavut1987 | Дата: 03.12.2018