Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 12 13 14 15 »

     З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Особливо чекали свята Миколая. Діти намагалися бути чемними і слухняними, боялися, щоб Миколай не оминув їхньої хати.

    У Раделицькому НВК відбулося загальношкільне свято Миколая, яке підготували та провели учні 1-4 класів та вихованці дитячого садочка. Дійство проходило в актовому залі НВК. Глядачами були учні, батьки та жителі села. Під час свята маленькі актори продемонстрували своє вміння декламувати вірші та співати. Незабутнє враження справили сценки за участю Святого Миколая. У цей день в учнівському колективі панував особливий настрій.

    Діти продемонстрували, що вони дійсно гідні нагороди. А небесні посланці подарували учням віру у диво. Адже завдяки підтримці спонсорів с.Раделичі всі отримали смачні подарунки.

... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: rivko | Дата: 28.12.2014

    11 листопада 2014 р. відбувся семінар-практикум учителів основ здоров’я Гірського локального округу при Раделицькому НВК з теми “Я обираю життя”. Учитель Козак Уляна Миколаївна підготувала ток-шоу “Здоровий спосіб життя. Скажемо “Ні” шкідливим звичкам”. Мета шоу - сформувати уявлення молоді про здоровий спосіб життя, виховати в дітей відповідальне ставлення до свого здоров’я.

   У рамках семінару вчителі переглянули презентацію та послухали інформацію про історію виникнення та шкідливість тютюну, алкоголю і наркотиків, яку підготували учні 9 класу Попова І., Гаврилів В., Гаврилів Р., Стадник М., Гринчук Н., Басалига Я.  Подивилися повчальний фільм “Вплив алкоголю на організм людини”. Учні погодились, що алкоголь впливає не тільки на органи людини, а й руйнує сім’ї, а в результаті цього страждають діти, тому треба б ... Читати далі »

Переглядів: 551 | Додав: rivko | Дата: 14.11.2014

      У ці непрості для України часи всім нам хочеться вірити, що наша перемога над російським окупантом буде швидкою і менш болісною, що наші хлопці повернуться без утрат, що незалежність України більше ніколи не буде поставлена під сумнів жодним загарбником… Саме про це напевно, щосекунди думають усі свідомі українці які прагнуть миру. А право кожного із нас на життя в незалежній та єдиній Україні саме зараз відвойовують наші солдати-захисники. Про допомогу армії на сході, про потреби військових неодноразово учні Раделицького НВК чули від учителів, батьків, рідних. Тож члени органу учнівського самоврядування «Шкільна республіка» вирішили організувати акцію «Подарунок для солдата». Щоб хоч якось полегшити бійцям життя, зібрали гроші і придбали солодощі для солдатів 24 механізованої, 80 аеромобільної бригад та батальйону територіальної оборони. Придбане учні передали волонтерові Центру забезпечення військових при народній обороні п. Андр ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: rivko | Дата: 10.11.2014

        З нагоди відзначення Міжнародного дня миру в Раделицькому НВК було проведено загальношкільну лінійку «Мир на землі – це затишок і тиша, це сміх дитячий і душі політ!» Підготувала її класний керівник Горуцька Г. Й. зі своїми вихованцями, учнями 6 класу. Шестикласники говорили про те, що дуже добре жити всім там, де є доброта і любов, взаєморозуміння і терпимість, де лине пісня і жарти, квітне радість і щастя. У такій атмосфері не тільки добре спілкуватись, розповідати і слухати про все на світі, а приємно просто мовчати. Та найбільше у світі щастя – це мир на землі, коли на ній розцвітають квіти, а люди живуть спокійно, земля не здригається від вибухів, а діти вчаться здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим.

       На жаль,  для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя – казкова мрія. Багато дітей страждають, живуч ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: rivko | Дата: 30.09.2014

        У п’ятницю, 19. 09., у Раделицькому НВК вже з самого ранку відчувалася особлива атмосфера. Усіх об’єднав справжній парад квітів – «Квітковий вернісаж». Цьогоріч він проходив під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Увагу учнів і вчителів НВК привертали слова Н. Красоткіної:

        Вони, як усмішка привітна, як дотик сонечка, як казка, червона, жовта чи блакитна. І в кожній з них тепло і ласка, любов і ніжність струменіє, чарівність, неповторне диво. І кожна квітка серце гріє, щоб на землі жилось щасливо.

        Незважаючи на нові виклики, що постали перед країною, відчувався оптимізм учнів у кожній представленій на огляд композиції. Особливої уваги заслужили колективні роботи учнів 10 класу ( кл. кер. Савка Н. І.): «Ми вірим: сонце миру не погасне», « ... Читати далі »

Переглядів: 522 | Додав: rivko | Дата: 30.09.2014

Хресту Твоєму поклоняємося, Владико… Під таким гаслом напередодні Престольного празника раделичан відбулися духовні розважання у стінах Раделицького НВК. Ініціатором проведення заходу була вчитель християнської етики Н.І. Савка, а втілити ідею в життя допомогли учні 10 класу.
Дослідивши історію походження свята та його моральну ідею, десятикласникам удалося спонукати слухачів до духовного та інтелектуального зросту… А ще відвернутися від метушні  цього світу й роздумати про хрест як символ безмежної Божої любові, який ніколи  не дозволить піти манівцями гріха тим, хто з вірою на нього споглядає. 

 

Переглядів: 266 | Додав: rivko | Дата: 29.09.2014

«Спорт – запорука здоров’я!» - саме під таким гаслом у Раделицькому НВК пройшов Олімпійський тиждень. Усі заходи були спрямовані на формування в учнів навиків здорового способу життя та бажання займатися спортом, адже це запорука фізично здорової нації.

Розпочався Олімпійський тиждень загальношкільною лінійкою, підготовленою учнями 8 класу під керівництвом учителя фізкультури Ривка І. І. та педагога-організатора Давидяк Л. Б.

Восьмикласники розповіли про історію виникнення Олімпійських ігор, розтлумачили символічне значення олімпійських кілець, ствердили, що стануть гідними продовжувачами кращих спортивних традицій українців. Упродовж тижня пройшли змагання між учнями 8 та 9 класу з футболу (учасниками були як і хлопці, так і дівчата), між 10 та 11 класом – з баскетболу (дівчата). Для учнів 1 – 7 класів було організовано легкоатлетичні естафети.

... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: rivko | Дата: 17.09.2014

Суспільно-політична ситуація та події останніх місяців, окупація Російською Федерацією Криму, збройні акції російських терористів у східних регіонах України обумовили тему Першого уроку 2014/2015 навчального року – «Україна – єдина країна» (лист МОН від 01.08.2014 № 1/9-388).

Метою Першого уроку є формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.

Під час уроку мають бути реалізовані такі завдання:

- ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення державності України;

-  формувати відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу;

-  формувати готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захис ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: rivko | Дата: 04.08.2014

Переглядів: 345 | Додав: rivko | Дата: 04.01.2014


Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році» пробне тестування відбудеться 22 березня та 29 березня 2014 року. Проведення пробного зовнішнього неза ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: rivko | Дата: 07.11.2013