Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 »

         25 вересня в Раделицькому НВК відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля, під назвою «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». У святі брали участь групи «Ромашка» (вих. М.В. Грушовська, Р.С. Гинда) та «Сонечко» (вих. С.Б. Гаврилів). Діти із захопленням розповідали про свою рідну землю – Україну, про народні символи – чорнобривці, маки, волошки, мальви. Перевтілювалися у  казкових персонажів – Бджілку, Сонечко, Веселку. Виконували запальні коломийки, співали пісні у яких прославляли красу рідного краю, відгадували загадки, декламували вірші. Свято діти завершили щирим побажанням Україні щастя, миру і добра. Під супровід пісні «Україна» у виконанні Т.Петриненка учасники дійства сформували національний символ нашої держави – тризуб.

... Читати далі »

Переглядів: 259 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.09.2015

      У четвер, 24 вересня, Раделицький НВК перетворився на справжнє царство квітів. Традиційним уже стало проведення у вересневі дні справжнього свята краси – «Квіткового вернісажу».

     Усі учасники дійства змогли переконатися в тому, що навіть скромні, непишні квіти здатні викликати захоплення, якщо вони гарно, зі смаком оформлені в букет чи інший витвір мистецтва.

     Розмаїттям квіткових барв та кольорів відзначилися композиції учнів початкової школи. Так, «Ведмедик – друг Осені» Радецької Христини (1 кл.), «Лісова галявина» Шиян Олени (1 кл.), «Квітковий ананас» Ривка Мар’яна (1кл.), «Квіткова медуза» Ривка Євгена (2 к ... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.09.2015

Перший урок у День знань Міносвіти рекомендує присвятити національно-патріотичному вихованню, а конкретну тему навчальні заклади мають визначити самостійно. Щоб спростити завдання, а може, й надихнути освітян на творчість, Інститут проблем виховання НАПН України розробив методичні матеріали на допомогу вчителям.   

 

      Так, 1 вересня вчителям молодшої школи, зокрема, запропоновано провести перший урок під назвою «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Дітлахи ... Читати далі »

Переглядів: 320 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.08.2015

     У п'ятницю 10 липня 2015 року дитячий садочок Раделицького НВК відпустив своїх маленьких пташенят із затишного гніздечка – вихованців старшої групи «Ромашка». В цей день відлунали в садочку  чарівні, святкові  звуки випускного балу. Закінчились  для  дітей незабутні часи  дошкільного життя: ляльки, зайчики, ведмедики – залишилися на полицях дитячого садочку.

     Для всіх ця подія була радісною і водночас сумною, бо вчорашні маля ... Читати далі »

Переглядів: 328 | Додав: bavut1987 | Дата: 15.07.2015

Що треба знати про пожежну безпеку в лісі –

застереження рятувальників Миколаївського РС.

       В теплу, сонячну погоду в лісах збільшується кількість відпочиваючих. Однак, саме ця обставина спонукає працівників пожежно-рятувальної служби та лісівників бути вкрай пильними.

    Будьте обережними із вогнем під час відпочинку у лісі! Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які ... Читати далі »

Переглядів: 285 | Додав: rivko | Дата: 20.05.2015

     Лісові пожежі - це неконтрольоване горіння рослинності, що стихійно поширюється на території лісу. Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, очищення поверхні землі випалюванням сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев'яних мостів, дерев'яних стовпів ліній електромереж та зв'язку.

Шановні громадяни! В суху пору року і в пожежонебезпечних місцях потрібно бути особливо обережними при поводженні з вогнем:

  • очищайте місце, призначене для вогнища від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття;
  • не розкладайте во ... Читати далі »
Переглядів: 244 | Додав: rivko | Дата: 20.05.2015

Україна… Скільки світанків і заходів сонця зустрічала ця чудова земля. Здавалося б, люди, які населяють її, повинні бути щасливими і заможними, Україна має стати раєм на землі, а вона протягом століть почорніла від горя, злиднів і воєн, але ми бачимо, як піднімаються мужні, волелюбні хлопці-козаки, щоб врятувати рідну землю від спустошення.

8 травня, у День пам’яті і примирення, учні та вчителі Раделицького НВК вшановували пам’ять патріотів, які поклали своє життя у боротьбі за мир. Учні 7 класу підготували лінійку «Мужність і відвага», на якій було висвітлено події Другої світової війни, розкрили внесок України у перемогу над нацистами та союзниками Німеччини. Розповіли про надзвичайні втрати у війні. Учні 8 класу підготували свято пам’яті «Нам заповідана мужність», у якому закликали пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була війна, пам’ятати, що ... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: rivko | Дата: 20.05.2015

    «Моя прекрасна українська мово, найкраща пісня в стоголоссі мов». Саме такими поетичними рядками розпочалася літературна година, присвячена Міжнародному дню рідної мови, яку підготували й провели учні 11 класу під керівництвом Козак У. М. Одинадцятикласники зазначили, що день рідної мови – це день повернення нас, українців, до нашої історичної пам’яті.

   Наша мова – одна з найдревніших і найбагатших серед тисяч мов світу. Згідно з класифікацією ЮНЕСКО, українська мова за влучністю передачі образу, дії, за милозвучністю посідає третє місце у світі після французької та італійської. Чи всі ми, носії цієї чудової мови, належно дбаємо про неї? Чи всі усвідомлюємо, яким великим скарбом володіємо?

    Віками вдовбували в наші голови переконання, що українська мова – безперспективна, селянська, придатна лише для хатньог ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: rivko | Дата: 22.02.2015

     23 січня у Раделицькому НВК відзначали день соборності України. На загальношкільній лінійці «У єдності наша сила» учні 11 класу пригадали історичні події, які сформували підгрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

     День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. А поразка УНР нагадує сьогоднішньому українському суспільству про його роль у формуванні якісної і політичної еліти, здатної гідно відповідати на виклики, які стоять перед сучасною Україною.

     Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ, можемо досягти величезної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, щоб показати наш ... Читати далі »

Переглядів: 225 | Додав: rivko | Дата: 28.01.2015

       З нагоди закінчення циклу новорічних свят учнями 5 та 8 класів Раделицького НВК під керівництвом класних керівників І. Б. Хар та І. І. Ривка було проведене святвечірнє дійство «У святий Різдвяний вечір»…

      У ньому був відтворений дух часів народження Ісуса Христа, в якому брали участь різдвяні персонажі, що прийшли на світло Вефлеємської зорі. Це Ангели, Пастушки, Царі, Козак із-за Дніпра, Галичанка, веселий жид, злий Ірод з воїнами і багато інших.

      Дійство супроводжувалося різдвяними піснями і веселими колядками. Юні виконавці дуже влучно відобразили вертепні події 2000-чної давнини. Вони щиро молилися і весело колядували, прославляючи новонародженого Ісуса. А на закінчення програми всі разом заспівали пісню «Україна колядує» Ірини Федишин.

      Запрошені на дійство батьки, вчителі і учні школи щиро подякували учням за змістовний виступ. А заступн ... Читати далі »

Переглядів: 221 | Додав: rivko | Дата: 27.01.2015