Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »

       Минуло два роки із того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Майдан перетворився на боротьбу за людську та національну гідність громадян України. Хтось із відомих дуже вдало сказав, що, шукаючи Європу, ми знайшли Україну.

З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, учні 9 класу Раделицького НВК підготували ... Читати далі »

Переглядів: 209 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.11.2015

97 років тому на західноукраїнських землях було офіційно проголошено Західно-Українську Народну Республіку (ЗУНР) на чолі з Євгеном Петрушевичем. 30 жовтня у Раделицькому НВК відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті творців ЗУНР. Учні 9 класу підготували виховний захід «Зродились ми великої години» та загальношкільну лінійку «О незабутній Листопаде». Учні у своїх виступах закликали усвідомити, що приклад служіння Богові та Україні творців ЗУНРу повинен залишатися взірцем для кожного. Закликали робити все для того, щоби Україна стала такою державою, яка була у мріях наших попередників і яка стане справжнім скарбом для наших нащадків.

 

Переглядів: 285 | Додав: bavut1987 | Дата: 01.11.2015

         25 вересня в Раделицькому НВК відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля, під назвою «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». У святі брали участь групи «Ромашка» (вих. М.В. Грушовська, Р.С. Гинда) та «Сонечко» (вих. С.Б. Гаврилів). Діти із захопленням розповідали про свою рідну землю – Україну, про народні символи – чорнобривці, маки, волошки, мальви. Перевтілювалися у  казкових персонажів – Бджілку, Сонечко, Веселку. Виконували запальні коломийки, співали пісні у яких прославляли красу рідного краю, відгадували загадки, декламували вірші. Свято діти завершили щирим побажанням Україні щастя, миру і добра. Під супровід пісні «Україна» у виконанні Т.Петриненка учасники дійства сформували національний символ нашої держави – тризуб.

... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.09.2015

      У четвер, 24 вересня, Раделицький НВК перетворився на справжнє царство квітів. Традиційним уже стало проведення у вересневі дні справжнього свята краси – «Квіткового вернісажу».

     Усі учасники дійства змогли переконатися в тому, що навіть скромні, непишні квіти здатні викликати захоплення, якщо вони гарно, зі смаком оформлені в букет чи інший витвір мистецтва.

     Розмаїттям квіткових барв та кольорів відзначилися композиції учнів початкової школи. Так, «Ведмедик – друг Осені» Радецької Христини (1 кл.), «Лісова галявина» Шиян Олени (1 кл.), «Квітковий ананас» Ривка Мар’яна (1кл.), «Квіткова медуза» Ривка Євгена (2 к ... Читати далі »

Переглядів: 416 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.09.2015

Перший урок у День знань Міносвіти рекомендує присвятити національно-патріотичному вихованню, а конкретну тему навчальні заклади мають визначити самостійно. Щоб спростити завдання, а може, й надихнути освітян на творчість, Інститут проблем виховання НАПН України розробив методичні матеріали на допомогу вчителям.   

 

      Так, 1 вересня вчителям молодшої школи, зокрема, запропоновано провести перший урок під назвою «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Дітлахи ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: bavut1987 | Дата: 26.08.2015

     У п'ятницю 10 липня 2015 року дитячий садочок Раделицького НВК відпустив своїх маленьких пташенят із затишного гніздечка – вихованців старшої групи «Ромашка». В цей день відлунали в садочку  чарівні, святкові  звуки випускного балу. Закінчились  для  дітей незабутні часи  дошкільного життя: ляльки, зайчики, ведмедики – залишилися на полицях дитячого садочку.

     Для всіх ця подія була радісною і водночас сумною, бо вчорашні маля ... Читати далі »

Переглядів: 294 | Додав: bavut1987 | Дата: 15.07.2015

Що треба знати про пожежну безпеку в лісі –

застереження рятувальників Миколаївського РС.

       В теплу, сонячну погоду в лісах збільшується кількість відпочиваючих. Однак, саме ця обставина спонукає працівників пожежно-рятувальної служби та лісівників бути вкрай пильними.

    Будьте обережними із вогнем під час відпочинку у лісі! Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: rivko | Дата: 20.05.2015

     Лісові пожежі - це неконтрольоване горіння рослинності, що стихійно поширюється на території лісу. Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, очищення поверхні землі випалюванням сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев'яних мостів, дерев'яних стовпів ліній електромереж та зв'язку.

Шановні громадяни! В суху пору року і в пожежонебезпечних місцях потрібно бути особливо обережними при поводженні з вогнем:

  • очищайте місце, призначене для вогнища від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття;
  • не розкладайте во ... Читати далі »
Переглядів: 212 | Додав: rivko | Дата: 20.05.2015

Україна… Скільки світанків і заходів сонця зустрічала ця чудова земля. Здавалося б, люди, які населяють її, повинні бути щасливими і заможними, Україна має стати раєм на землі, а вона протягом століть почорніла від горя, злиднів і воєн, але ми бачимо, як піднімаються мужні, волелюбні хлопці-козаки, щоб врятувати рідну землю від спустошення.

8 травня, у День пам’яті і примирення, учні та вчителі Раделицького НВК вшановували пам’ять патріотів, які поклали своє життя у боротьбі за мир. Учні 7 класу підготували лінійку «Мужність і відвага», на якій було висвітлено події Другої світової війни, розкрили внесок України у перемогу над нацистами та союзниками Німеччини. Розповіли про надзвичайні втрати у війні. Учні 8 класу підготували свято пам’яті «Нам заповідана мужність», у якому закликали пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була війна, пам’ятати, що ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: rivko | Дата: 20.05.2015

    «Моя прекрасна українська мово, найкраща пісня в стоголоссі мов». Саме такими поетичними рядками розпочалася літературна година, присвячена Міжнародному дню рідної мови, яку підготували й провели учні 11 класу під керівництвом Козак У. М. Одинадцятикласники зазначили, що день рідної мови – це день повернення нас, українців, до нашої історичної пам’яті.

   Наша мова – одна з найдревніших і найбагатших серед тисяч мов світу. Згідно з класифікацією ЮНЕСКО, українська мова за влучністю передачі образу, дії, за милозвучністю посідає третє місце у світі після французької та італійської. Чи всі ми, носії цієї чудової мови, належно дбаємо про неї? Чи всі усвідомлюємо, яким великим скарбом володіємо?

    Віками вдовбували в наші голови переконання, що українська мова – безперспективна, селянська, придатна лише для хатньог ... Читати далі »

Переглядів: 317 | Додав: rivko | Дата: 22.02.2015