Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 »

         «Птахи прилетіли». Виховний захід із такою назвою підготували учні 3 класу Раделицького НВК під керівництвом С. С. Капелющак та В. В. Андрійчик. Діти розповідали про пташок, які живуть на Україні та на території села Раделичі, де гніздяться, зимують, яку користь приносять пернаті. Присутні дізналися про звичаї, які пов’язані із поверненням птахів. Учні співали пісні про весну, про пташок, майстерно виконали танок «Жайворонки». Присутні із захопленням сприймали жартівливу сценку «Шпак та горобець». Пісню «Соловейко» майстерно виконала Діана Мелешко. А на завершення свята усіх присутніх пригостили дороками – стравою, якою зустрічають птахів.

... Читати далі »

Переглядів: 258 | Додав: bavut1987 | Дата: 24.03.2016

         Людське життя, як природа, буває різним. В одних воно палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх – суцільним присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії. Милосердя і доброта, як два крила, на яких тримається людство.

         Нещодавно в Раделицькій сільській раді була організована зустріч одиноких, непрацездатних громадян з представниками територіального центру з обслуговування одиноких громадян. Представники центру цікавилися проблемами одиноких, запропонували шляхи й методи їх вирішення. Розмов ... Читати далі »

Переглядів: 220 | Додав: bavut1987 | Дата: 24.03.2016

     Світанкової пори щороку в Україну приходить великий день – свято народження Шевченка. Це щасливе знамення долі, що початок весни і день уродин Кобзаря зійшлися в часі, коли земля прокидається від морозів і збирає сили для розквіту, бо, як весна несе оновлення буття, так син України Шевченко відродив націю, возвеличив братів наших і провістив своєму народові новий світ. Його творчість давно стала непроминущою і важливою частиною духовного єства українського народу. Шевченка не тільки вивчають, ним живуть, у нього черпають сили і надії.

        З метою вшануван ... Читати далі »

Переглядів: 235 | Додав: bavut1987 | Дата: 24.03.2016

                                                                              

 

 

Переглядів: 246 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.01.2016

ДОРОГІ ДІТИ!

У зв'язку із підвищенням температурних показників та морозною погодою у нічний час на водоймах Миколаївщини сформувався льодовий покрив товщина якого становить до 5 см та становить небезпеку для перебування людей на ньому, особливо в період відлиги. Перебувати на льоду безпечно, якщо дотримуватися елементарних заходів безпеки. Однак, не усі знають, а якщо і знають, то не дотримуються запобіжних заходів на льоду, через що й потрапляють у лихо і, як би не було прикро, гинуть від утоплення. Особливо необережними на льоду бувають діти. Не завжди дотримуються обережності й дорослі. Тому перш ніж виходити на кригу або ходити по кризі, необхідно уважно оглянути її. Міцність льоду можна частково визначити візуально. В ... Читати далі »

Переглядів: 301 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.01.2016

       Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові "іграшки" завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. Але з кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки, різні травми.

Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, непра­вильного  ... Читати далі »

Переглядів: 275 | Додав: bavut1987 | Дата: 31.12.2015

    Напередодні Новорічних та Різдвяних свят варто пригадати правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже майже в кожному навчально-виховному закладі чи установі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей. Тож слід потурбуватись про те, щоб враження від святкування залишились приємними.

В зв’язку з цим працівники Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області під час проведення святкувань закликають не забувати про прості правила поведінки з піротехнікою, і тоді святкова ново ... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: bavut1987 | Дата: 31.12.2015

      

Переглядів: 206 | Додав: bavut1987 | Дата: 31.12.2015

     Горить свіча пам’яті, схилили скорботні голівки незабудки пам’яті, що зарясніли на оповитій трагедією карті- страдниці України, стискаються в зажурі маленькі дитячі серця… А потім до небес доноситься щире «Отче наш», мовлене стривоженими вустами, ллється «Вічная пам’ять», що стали вінцем панахиди за тих, хто завинив лише тим, що був українцем і народився на хлібодайній землі.

   Атмосфера панахиди, якою розпочався день пам’яті і скорботи жертв Голодомору 1932 – 1933 років у НВК панувала і під час поетичної оглядівки, яку змонтували учні 11 класу і приурочили невинно убієнним на родючих землях України. Одинадцяти ... Читати далі »

Переглядів: 316 | Додав: bavut1987 | Дата: 03.12.2015

      У Раделицькому НВК 24 листопада розпочалася акція «Посади сад». Учні 8 класу висадили на території НВК 21 саджанець. Восьмикласники висадили 8 саджанців вишень, 5 – черешень, 6 – яблунь та 3 сливи. Учні із захопленням розповідали про те, що зроблять усе можливе, щоб наш НВК був найкращим. Діти вірять, що їхня праця дасть добрі плоди. Природа – мати, а ми маємо бути її добрими дітьми та дбайливими господарями.

      

Переглядів: 252 | Додав: bavut1987 | Дата: 03.12.2015