Головна » 2019 » Травень » 22

День матері – це тепле свято родом з дитинства. Виніжене  колисковою, одягнене в першу крихітну вишиванку, причепурене маминим садом навесні, білим і веселим, а восени – сумним, як подих опалого листя. У це світле свято в Раделицькому НВК відбулося урочисте дійство «Весняна казка для мами», яке підготували вихованці ДНЗ та учні 5-10 класів. Матерів привітали директор НВК Крашевський Я. В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Михайліків Л. С. Вони зазначили, що найвище покликання жінки – бути матір’ю, а найбільший обов’язок дітей – дарувати своїм найріднішим якомога більше приємних хвилин, не забувати дякувати за ї ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: bavut1987 | Дата: 22.05.2019

14 травня у 4 класі Раделицького НВК було проведено ДПА з української мови у формі підсумкової контрольної роботи, яка передбачала оцінювання результатів навчання з української мови та літературного читання. Роботу учні виконували письмово на аркушах зі штампом школи, дотримуючись вимог оформлення письмових робіт з української мови.

Переглядів: 22 | Додав: bavut1987 | Дата: 22.05.2019