Головна » 2018 » Жовтень » 12

       У переддень свята Дня захисника України у Раделицькому НВК пройшов урок мужності «Від козаків до воїнів АТО», на який був запрошений учасник АТО Герман Марян Миколайович. Затамувавши подих, учні слухали розповідь про те, що йому довелося побачити й пережити, захищаючи нашу країну. Із тремтінням у голосі згадував своїх побратимів.    

      Учні розповідали про участь у благодійних акціях на підтримку воїнів АТО, і по закінченні уроку ще довго не від ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

   У день свого професійного свята вчителі Раделицького НВК відвідали Національний академічний український драматичний театр ім.. Марії Заньковецької, де переглянули виставу «Останній гречкосій» за постановкою Ореста Огородника. Освітян глибоко вразила гра народних артистів України Петра Бенюка, Януша Юхницького, Дарії Зелізної, Василя Коржука.

     Спонукала до роздумів тема вистави – формування національної свідомості та ідентичності кожного з нас. Пєса О.Огородника про те, що ми робим ... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

  Уже традицією стало проведення на свято вчителя дня учнівського самоврядування в Раделицькому НВК. Із самого ранку учні вітали вчителів кульками та букетами з осіннього листя. Члени Шкільної Республіки спробували себе у ролі педагогів, відчули, наскільки непростою є вчительська праця. Учні 11 класу та члени учнівського самоврядування підготували свято «Учителю! Ваше слово – мудрість України».

Переглядів: 95 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

       Сьогодні суспільство ставить високі вимоги щодо морального та духовного виховання молоді. Особливу увагу потрібно звертати на виховання у молодого покоління національної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю, свого народу. Саме з цією метою учні Раделицького НВК здійснили поїздку до м. Львів, де відвідали музей Михайла Грушевського та музей Івана Франка. Діти ознайомилися з цікавими експозиціями музею, із захопленням прослухали розповіді екскурсоводів про життя та наукову та творчу працю геніїв.

  ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018

     Всесвітній день захисту тварин – це свято, яке допомагає обєднати зусилля усіх хто дбає про домашніх та бездомних тварин.

       Цьому дню було приурочено проведення конференції «Дбати про тварин – наш обовязок», яка відбулася у Раделицькому НВК. Учні розповідали про тварин, їх роль у житті людини. Підготували розповіді про своїх домашніх улюбленців. Переглянули ... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: bavut1987 | Дата: 12.10.2018