Головна » 2018 » Вересень » 25

     Традиційно  з 10  по 23 вересня у Раделицькому НВК пройшов Олімпійський тиждень . Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. Вчителем фізичної культури  було організовано різноманітні конкурси і змагання. Зокрема турнір з футболу серед учнів 5-9 класів, волейболу 9-11 класів. Учні 5-7 класів позмагались у  естафеті «Веселі олімпійці».

... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.09.2018

    21 вересня у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний день миру. Для декого мир – повсякденна реальність. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі – це лише мрія. Для України святкування Дня миру актуальне як ніколи.

   У Раделицькому НВК відбувся конкурс малюнка на асфальті «Мир на землі – це затишок і тиша».  На шкільному майданчику зявилися народні символи, наша планета, символ миру – голуб, державна символіка. Учні намагалися донести всім, що ми за мир у всьому світі. Такі акції позитивно впливають на формування ... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.09.2018

    Вже традицією стало проведення конкурсу-виставки «Квітковий вернісаж» у Раделицькому НВК. Учні з любов’ю і ніжністю створювали свої шедеври з  квітів, осіннього листя, овочів. Для цього знадобилось чимало фантазії, вміння, творчого підходу. Найактивнішими учасниками виставки стали учні початкових класів. Особливої уваги заслуговують роботи Стефанишин О. (1кл.), Сікірської А.(1кл.), Козереми В.(3кл.), Пікулик А. (3кл.), Дудич Т. (4 кл.), Шиян О (4кл.), Коляди А. (2кл.), Шиян В.(6 кл.), Данилів В. (5кл.), Лялюк А. (5кл.), Струк А. (9кл.).

   Усі роботи відзначилися цікавою технікою виконан ... Читати далі »

Переглядів: 199 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.09.2018