Головна » 2018 » Червень » 01

25 травня учителі Раделицького НВК на чолі з директором Я.В. Крашевським здійснили цікаву та захоплюючу поїздку до міста Лева. Освітяни відвідали найкрасивішу необарокову будівлю часів Австро-Угорщини – будинок Вчених. Послухали цікаву екскурсію, яку провів заступник директора, оглянули аристократичні зали, де вишукана елегантність інтер’єрів поєднана з унікальною за сміливістю конструкцією майстерно різьбленої сходової галереї. Після  екскурсії гуляли затишними вулицями старого та вічно молодого міста. А на завершення відвідали Львівську Національну оперу, де переглянули музичну феєрію Євгена Станковича «Коли цвіте папороть».

... Читати далі »

Переглядів: 140 | Додав: bavut1987 | Дата: 01.06.2018

Урочисто і радісно пролунав останній дзвоник у Раделицькому НВК. Розпочалося свято молебнем до Пречистої Діви, який відслужив о. Володимир Спас у місцевому храмі. Після цього учні, учителі, батьки та гості свята зібралися на шкільному подвірї на урочисту лінійку.  Директор НВК Я.В. Крашевський привітав учнів та вчителів зі святом, нагородив похвальними листами та грамотами за високі результати у шкільних та районних конкурсах та олімпіадах. Випускники та батьки виступили зі словами вдячності вчителям та школі. На завершення святковий дзвоник сповістив про завершення навчання та покликав усіх на останній урок.

Переглядів: 93 | Додав: bavut1987 | Дата: 01.06.2018