Головна » 2018 » Лютий » 22

      18 – 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у Києві відбулася одна з найбільш трагічних подій в історії незалежності України. Відбувся розстріл активістів Революції Гідності. Загинули справжні патріоти, які вийшли на Майдан не заради слави, а заради кращого майбутнього України. В один день тисячі мирних людей стали солдатами свого народу. Кров цих мучеників хай буде вироком для злочинної влади. Небесна сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців. Щоб згадати той непростий час у житті України, віддати шану загиблим у Раделицькому НВК було організовано перегляд та обговорення відеофільму «Майдан». Відбулася виставка плакатів «Майдан. Україна. Шлях до свободи.», проведено патріотичні години під гаслом «Вічна слава безсмертно хоробрим&ra ... Читати далі »

Переглядів: 281 | Додав: bavut1987 | Дата: 22.02.2018

       У кожного місяця є свої свята. У січні – це Різдво, Василя, Водохреща. Натомість лютий може похвалитися лише одним найбільшим святом – Стрітенням. Це свято початку весни. У цей день кажуть : «Зима йде туди, де було літо, а літо – де була зима». За повірям саме 15 лютого зима зустрічається з весною. Звідси й назва – Стрітення. Про історію свята, церковні традиції та народно-побутові вірування розповіли  учні 5 класу Раделицького НВК у театралізованому дійстві «Зимі з Весною помиритись і нам з тобою не сваритись». Допомагали дітям підготувати свято учителі Гринців М.Ф., Давидяк Л.Б., та Токарчук М.В.. Зі сцени звучали веселі пісн ... Читати далі »

Переглядів: 291 | Додав: bavut1987 | Дата: 22.02.2018

        З метою виховання любові до прекрасного, пізнання джерел процесу творення народного мистецтва, активізації творчої діяльності та кмітливості школярів у виготовленні виробів з природного матеріалу у Раделицькому НВК відбувся конкурс  «Природа і фантазія». Вироби були представлені у номінаціях флористика, бісерування, витинанка, вишивка, різьблення, художнє плетіння. Особливої уваги заслуговували роботи Пікулик Анастасії (2кл.), Бавута Миколи (2кл.), Стадника Руслана (4кл.), Патраш Діани (3 кл.), Савки Соломії (6кл.), Кисіля Максима (7кл.), Спаса Олега (7кл.).

... Читати далі »

Переглядів: 483 | Додав: bavut1987 | Дата: 22.02.2018