Головна » 2018 » Січень » 29

Навколишній світ є нескінченний у своєму різноманітті. Він весь час відкриває нові простори для дослідження різних наук. Серед них – це географія, одна з найдавніших наук людства, завдяки якій ми дізнаємось про різноманітність природи і населення Землі, про загадкові явища планети. Саме тому минулого тижня в стінах  Раделицького НВК відбувся захоплюючий географічний брейн-ринг за участю учнів 7-10 класів та вчителя географії І.Б.Хар. Команди «Галичани» (7 кл.), «Непереможні» (8 кл.), «Зухвалі та лихі» (9 кл.) та «Неадеквати» (10 кл) змагалися у змаганнях з географії, мандрували материками та океанами нашої планети. Під час виконання складних завдань учні стикалися з різноманітними труднощами, але за 8 раундів змагань у нелегкому поєдинку перше місце і титул ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: bavut1987 | Дата: 29.01.2018