Головна » 2016 » Грудень » 25

23 грудня 2016 року у Раделицькому НВК було проведено свято «Різдво в Англії». Учні 3-11 класів розповідали про традиції святкування Різдва у Великобританії, співали пісні англійською, демонстрували свої акторські вміння. Вкінці свята до дітей завітав Санта Клаус із солодкими гостинцями.

Переглядів: 175 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.12.2016

Днями до Раделицького НВК завітали з концертом бандурист та лірник Лайош Молнар та поетеса Тетяна Фролова. Діти із задоволенням слухали козацькі пісні та думи у виконанні відомого бандуриста, познайомилися ближче з дещо призабутим українським інструментом – лірою, дізналися про його історію, принцип гри.

Для найменших глядачів свою поезію представила Тетяна Фролова, вона читала дітям вірші про тварин, природу, особливо дітям сподобалась абетка. Після закінчення свята всі охочі могли придбати собі книжки, які їм припали до вподоби.

... Читати далі »

Переглядів: 165 | Додав: bavut1987 | Дата: 25.12.2016